Gastronome - delikatešu tirgus
P.-Pk. 10:30-19:00
S. 10:30-19:00
Sv. 10:30-16:00
Gastronome grilbārs
P.-P. 12:00-19:00
S. 11:00-19:00
Sv. 11:00-16:00
Decorum - apdare un interjers
P.-S. 10:30-19:00
SV. SLĒGTS
Galleria - preces mājai un interjers
P.-S. 10:30-19:00
SV. SLĒGTS
Audumi aizkariem
Jūsu izvēlei piedāvājam Eiropas un Amerikas ievērojamāko zīmolu labākos audumus - gan klasiskus un konservatīvus, gan modernus un ekstravagantus. Izvēlieties Jūsu gaumei atbilstošākās krāsas un dizainus no pasaules vadošo piegādātāju kolekcijām!

Fabricut mūsdienīgais stils, raksti un krāsu paletes nodrošinās to, lai Jūs varētu atrast savam stilam atbilstošus audumus jebkurai telpai, bet krāsu pārpilnību apvienojumā ar augstākās kvalitātes tekstila izstrādājumiem atradīsiet Robert Allen kolekcijās.

Unikālus stila šedevrus no reljefa zīda un Japānas mežģīnēm atradīsiet KT Exclusive sortimentā, bet caurspīdīgus, kā arī smagi krītošus aizkaru audumus (lins, kokvilna, viskoze, poliesters, samts) niansēti maigā vai košā krāsu gammā - Texdecor kolekcijās.

Anglijas karaļnama ekskluzīvais piegādātājs Sanderson Jums piedāvā savstarpēji saskaņotu aizkaru, sienu un mēbeļu audumu kolekcijas, kuru iedvesmas avoti ir Renesanse, seni gobelēni un samts. Savukārt, William Morris zīmols, kuru radījis viens no ievērojamākajiem sava laikmeta tekstila dizaineriem un māksliniekiem, - skaistus 19.gadsimta audumus, kas interpretēti atbilstoši mūsdienas modes tendencēm.

Stroheim izsmalcinātie audumi patiks jebkura  dzīves stila piekritējam. Klasiskās audumu kolekcijas – svītrainas, rūtainas, damasta, puķainas, gobelēnu, brokāta un samta – tiek atjaunotas katru gadu, lai pielāgotos dizaineru gaumei un populārajām krāsu tendencēm. Tikmēr avangardiskā zīmola S. Harris piedāvājumā Jūs atradīsiet unikālus un bagātīgus audumus modernām telpām.

Šeit Jums būs pieejams arī Trend piedāvātais plašais drapēriju, zīda, mākslīgā zīda, lina un polsterēto audumu klāsts modernā vai tradicionālā stilā, CASADECO aizskari mūsdienīgai un dinamiskai atmosfērai, kā arī Caselio aizskaru kolekcijas bērniem. Izvēlēties sev piemērotākos aizkaru audumus no mūsu pārstāvētiem ražotājiem: Casamance (Camengo, Misia), Kohro, IFI, ZoffanyHarlequinSandersonMorris & CoScion un Anthology

Lai iegūtu papildus informāciju lūdzam Jūs zvanīt vai rakstīt mūsu konsultantiem: 
67019639 vai decorum@mc2.lv.
uz augšu