Магазин деликатессов
Пн–Сб 10:30–19:00
Вс 10:30–17:00
Гриль-бар
Пн–Сб 11:00–19:00
Вс ВЫХОДНОЙ
Decorum
Пн–Сб Выходной
Вс Выходной
Galleria
Пн–Сб ВЫХОДНОЙ
Вc ВЫХОДНОЙ
Паркет
Parkets ir ekoloğiski tīrs un 100% dabīgs, silts, elegants un respektabls grīdas segums, kas ir vērtība pati par sevi un tāpēc pieprasa atbilstošu attieksmi. Dažādu veidu parkets paredzēts radikāli atšķirīgiem pielietojuma veidiem – gan respektabliem darba kabinetiem un viesistabām, gan sabiedriskiem interjeriem, koncertzālēm, sporta kompleksiem un pat jahtu klājiem.

Piedāvājumā divslāņu, trīsslāņu ozola un eksotisko koku, masīvkoka un dēlīšu parkets, kā arī mākslinieciskais, industriālais, vairoga un citu veidu parkets no pasaules labākajiem ražotājiem Boen, Tarkett, Solidfloor, Admonter, Design parquet, Foglie d'oro, Magic Floor, Eco wood, Tilo, STP, Moravawood, Parador, Midas un PositiveInteriors.

Jūsu izvēlei pieejams neapstrādāts, lakots, eļļots, slīpēts, gluds, spīdīgs, matēts, ar ādu apvilkts parkets, kā arī bagātīga krāsu palete. Turklāt ar ražotāja STP unikālo konstrukciju iespējams veidot dažādus grīdas dizainus – ğeometriskas figūras, tai skaitā astoņstūrus un rombus, kā arī citu formu rakstus. Tā kā parketu var slīpēt un atjaunot, tad pie pareizas ieklāšanas un ekspluatācijas šis grīdas segums piedzīvos arī nākamās paaudzes – to apliecina senās karaļu rezidences, kurās pirms vairākiem gadsimtiem ieklātais parkets kalpo joprojām un ir patiesas apbrīnas vērts. 

Lai iegūtu papildus informāciju lūdzam Jūs zvanīt vai rakstīt mūsu konsultantiem: 
67019639 vai decorum@mc2.lv.
наверх