Gastronome - delikatešu tirgus
P. – S. 10:30–20:00
Sv. 10:30–17:00
Gastronome grilbārs
P. – P. 12:00–20:00
S. 11:00-20:00
Sv. 11:00-17:00
Decorum - apdare un interjers
P. – S. 10:30–19:00
Sv. SLĒGTS
Galleria - mājas preces un interjers
P. – S. 10:30–19:00
Sv. SLĒGTS
Bibliotēkas un kabineti
Lai Jūsu mājas bibliotēkas un kabineta iekārtojums atspoguļotu Jūsu statusu, intereses un dzīves stilu, franču zīmols Grange piedāvā iespēju modelēt respektablas mēbeļu konstrukcijas, izvēloties sev tuvāko no 3 stiliem – klasiski atturīgo Directoire, vīrišķīgi stabilo Louis-Philippe vai franciski moderno Ateliers by Grange.

Itāļu dizaina cienītājus priecēs Annibale Colombo augstvērtīgie koka rakstāmgaldi, skapji un krēsli, kā arī saliekamās plauktu sistēmas. Novērtējiet arī Bruno Piombini mēbeles, kuras raksturo rūpīgs roku darbs, ekskluzīvas apdares tehnikas, starptautiski kvalitātes sertifikāti un pievilcīgas cenas, vai oriģināla dizaina mēbeles un apdares izvēles iespējas, ko piedāvā Novamobili.

Savukārt MisuraEmme - apzinās šodienas dinamiku un patērētāju augstās prasības pēc līdzsvarota, saskaņota interjera, kas saimniekam pēc spraigās ārpasaules dzīves sniedz oāzei līdzīgu iespēju baudīt atpūtu. To nodrošina kolekcijas priekšmetu augstā kvalitāte — ikvienam tajā iekļautajam priekšmetam ir sava sūtība un oriģināls dizains, ko radījuši arī slavenie dizaineri Ferruccio Laviani, Alfred Roth un Mauro Lipparini.

Respektablu kabinetu varat izveidot arī ar Vācijas zīmola Walter Knoll mēbelēm – piedāvājumā dažādu modeļu rakstāmgaldi ar stilistiski piemērotiem krēsliem un komfortabliem dīvāniem. Mūsu tirdzniecības centrā nopērkami arī dažādi skapji, kumodes, rakstāmgaldi, krēsli un grāmatu plaukti, ko piedāvā Medea, Promemoria, Casamilano, Presotto, Porada, Theodore Alexander.

Lai iegūtu papildus informāciju lūdzam Jūs zvanīt vai rakstīt mūsu konsultantiem: 
67019639 vai decorum@mc2.lv.
uz augšu