Gastronome - delikatešu tirgus
P. – S. 10:30–20:00
Sv. 10:30–17:00
Gastronome grilbārs
P. – P. 12:00–20:00
S. 11:00-20:00
Sv. 11:00-17:00
Decorum - apdare un interjers
P. – S. 10:30–19:00
Sv. SLĒGTS
Galleria - mājas preces un interjers
P. – S. 10:30–19:00
Sv. SLĒGTS
Dārzam
Unikāls vācu tehnoloģiju un Filipīnu meistaru roku darba apvienojums ir Dedon dārza mēbeles. Pateicoties īpašai šķiedrai, uz pītajām mēbelēm nepaliek traipi no sauļošanās krēmiem vai eļļām, tās neizbalo saulē un spēj izturēt pat -20º salu. 
Klasiski romantiskus kalta tērauda krēslus un galdus ar oriģinālām akmens mozaīkas virsmām, modernas, stiklotas alumīnija konstrukcijas, pītus krēslus, šūpuļkrēslus un dīvānus atradīsiet Vācijas zīmola MBM sortimentā. Piedāvājumā arī greznas teltis, nojumes un oriģināla dizaina piederumi ēdienu pagatavošanai, kā arī apsildei un apgaismošanai – uguns podi, krāsnis, grili, petrolejas lampas un gāzes lukturi. Praktiski un skaisti ir Dānijas zīmola Cane-line galdi un krēsli, kas neizbalo saulē, atgrūž ūdeni un iztur salu. Krēslus ērtai uzglabāšanai iespējams savietot citu uz cita. Galdu virsmām, savukārt, varat izvēlēties no akmens mozaīkas veidotu, pītu, vai arī no koka darinātu apdari.

Ideāls variants komfortablai atpūtai ir Šveices zīmola Glatz sortiments. Vasaras tveicē Jūs pasargās dažādu izmēru saulessargi, kurus var stiprināt pārnēsājamā bāzē, ierakt zemē vai fiksēt pie vertikālas sienas, turklāt tie ir ļoti ērti saliekami un uzglabājami. Sliktiem laika apstākļiem paredzēti lietus savācēji, elektriskie sildītāji, apgaismes ķermeņi un citi praktiski priekšmeti.

Klasiskas elegances cienītājiem piedāvājam itāļu zīmola Promemoria dārza mēbeles, bet stabilu vērtību atbalstītājiem iesakām Lielbritānijas zīmola Alexander Rose tīkkoka un sarkankoka galdus, krēslus, sauļošanās krēslus un šūpuļkrēslus, kā arī solus, letes un citas dārza mēbeles.

Lai iegūtu papildus informāciju lūdzam Jūs zvanīt vai rakstīt mūsu konsultantiem: 
67019639 vai decorum@mc2.lv.
uz augšu