Gastronome - delikatešu tirgus
P. – S. 10:30–20:00
Sv. 10:30–17:00
Gastronome grilbārs
P. – P. 12:00–20:00
S. 11:00-20:00
Sv. 11:00-17:00
Decorum - apdare un interjers
P. – S. 10:30–19:00
Sv. SLĒGTS
Galleria - mājas preces un interjers
P. – S. 10:30–19:00
Sv. SLĒGTS
Trauki un galda piederumi
Mirdzošas glāzes, skaisti trauki un galda piederumi ir katras mājas lepnums. Vācu zīmola KPM porcelāna servīzes savulaik bija iecienījis Kurzemes hercogs Jēkabs un Ziemas pils valdnieki, bet šodien tās grezno galdus dažādās karaliskās rezidencēs. Ikviena detaļa ar rokām apgleznotajos priekšmetos apliecina unikālu mākslinieku un amatnieku meistarību. Ja Jums tuva ir Japānas filigrānā elegance, pievērsiet uzmanību Noritake klasiskā stila servīzēm, kuru īpaši smalko un balto porcelānu ir novērtējuši pasaules greznākie restorāni un viesnīcas.

Pasaules elites atzīta vērtība ir Haviland servīzes no slavenā Limožas porcelāna – ar zeltu un platīnu inkrustēti šķīvji, vāzes, augļu trauki, kā arī smalkas tasītes tējas un kafijas baudīšanai. Karaļnamu cienīgi ir vācu zīmola Robbe&Berking galda piederumi. Kā izcila dizaina paraugi, šie viscaur no sudraba veidotie un apsudrabotie šedevri ir pielīdzināmi modernās mākslas priekšmetiem un iecienīti Maskavas Kremlī, Jordānijas karaļa pilī un pasaules mēroga slavenību mājās.

Novērtējiet arī Atlantis Crystal meistaru rokām gravētās un pūstās kristāla glāzes, karafes, augļu traukus, šķīvjus un vāzes. Katra dzēriena garšas buķeti izcels slavenās Riedel glāzes.

Kā arī būsiet laipni gaidīti salonā Crystal Boutique, kas jau vairāk kā 10 gadus veiksmīgi pārstāv franču izcilākos zīmolus BaccaratChristofleBernardaud un Lalique. Šie greznie nami vienmēr pārsteidz ar interjera un galda aksesuāriem – franču šarms ikvienā detaļā! Baccarat un Lalique greznie kristāla trauki un glāzes, aksesuāri un lustras, kā arī Christofle izsmalcinātie sudraba galda piederumi un Bernardaud porcelāna trauki, neatstās vienaldzīgu nevienu luksusa cienītāju.

Tāpat pie mums ir pieejami tādu pazīstamu zīmolu kā Dibbern, Hudson&Middleton, Vista Alegre izstrādājumi.

Lai iegūtu papildus informāciju lūdzam Jūs zvanīt vai rakstīt mūsu konsultantiem: 
67019639 vai decorum@mc2.lv.
uz augšu