Gastronome - delikatešu tirgus
P. – S. 10:30–20:00
Sv. 10:30–17:00
Gastronome grilbārs
P. – P. 12:00–20:00
S. 11:00-20:00
Sv. 11:00-17:00
Decorum - apdare un interjers
P. – S. 10:30–19:00
Sv. SLĒGTS
Galleria - mājas preces un interjers
P. – S. 10:30–19:00
Sv. SLĒGTS
Mīkstās mēbeles
Ja vēlaties justies kā Holivudas zvaigzne, ieskatieties pasaulslavenās amerikāņu dizaineres Barbara Barry  radītajos šedevros – tās ir mēbeles, kas ikvienai telpai piešķirs izsmalcinātu šarmu un greznu eleganci. Izvēlieties Duresta - kompānijas sirds ir Angļu lauku māju stils. Šī stila vispārējais novērtējums un tā būtība ir komforts.

Itāļu dizaina cienītājus patīkami pārsteigs pasaulslavenā ražotāja Promemoria klasiskās mēbeles, ko raksturo izcila apdare, unikāli rāmji, bronzas kājas, visaugstākās kvalitātes audumi un āda. Stilīgi komfortablas mīkstās mēbeles piedāvā zīmols Molteni&C savukārt Busnelli lepnums ir lakoniski elegantas mēbeles, kuras tapušas sadarbībā ar slaveniem arhitektiem un dizaineriem.

Ērts un skaists dīvāns būs Jūsu miera osta pēc saspringtas darba dienas. Tā būs mājīga omulības sala ģimeniskai vienotībai un kalpos par saviesīgu komforta zonu, atrodoties draugu un viesu lokā.

Jūsu izvēlei pieejami visaugstākās kvalitātes, dažādu formu, izmēru un stilu dīvāni, klubkrēsli, pufi, gultas un tahtas, ko piedāvā mūsu ilggadējie sadarbības partneri:  Henredon, Hickory White, Annibale Colombo, Bruno PiombiniWalter KnollMisuraEmme, Duviver, Arketipo, Porada, Casamilano, Duresta, Walter Knoll, MisuraEmme, Duviver, Arketipo, Grange, Angelo Cappellini, Valentini, Smania un Theodore Alexander.

Lai iegūtu papildus informāciju lūdzam Jūs zvanīt vai rakstīt mūsu konsultantiem: 
67019639 vai decorum@mc2.lv.
uz augšu