Gastronome - delikatešu tirgus
P.-Pk. 10:30-19:00
S. 10:30-19:00
Sv. 10:30-16:00
Gastronome grilbārs
P.-P. 12:00-19:00
S. 11:00-19:00
Sv. 11:00-16:00
Decorum - apdare un interjers
P.-S. 10:30-19:00
SV. SLĒGTS
Galleria - preces mājai un interjers
P.-S. 10:30-19:00
SV. SLĒGTS
mc2
Augstspiediena lamināts – kolekcija Grand Majestic no BerryAlloc
15 aprīlis 2021

mc2 apdares materiālu sortimentu esam papildinājuši ar vienu no visizturīgākajiem grīdas segumiem tirgū – augstspiediena laminātu Grand Majestic, kas ir piemērots risinājums gan dzīvojamo, gan sabiedrisko ēku, gan komerciālo telpu grīdām.

Reaton grīdas segumu speciālisti iesaka izvēlēties šo laminātu, īpaši projektos, kur noslogojuma intensitāte tiek vērtēta kā ļoti augsta – autosaloni, tirdzniecības centri, slimnīcas, stacijas. 

Salīdzinoši ar citiem grīdas segumu veidiem, Grand Majestic lamināts ir īpaši noturīgs pret dažādiem skrāpējumiem, traipiem un nodrošina optimālu aizsardzību pret mitrumu. Tādēļ, meklējot grīdas segumu dzīvojamo telpu grīdām, īpaši telpām, kur uzturas mājdzīvnieki, virtuvei, vannasistabai vai garāžai, iesakām izvēlēties Grand Majestic laminātu. 

Augstspiediena laminātu ir izstrādājis norvēğu ražotājs BerryAlloc. Tas atbilst tehniskām un estētiskām prasībām, kā izturībai,  kvalitātei, ērtai uzstādīšanai un dizaina daudzveidībai.

Reaton apdares materiālu veikalā (mc2 apdares materiālu nodaļā) Grand Majestic laminātu ir iespēja pasūtīt platu un garu dēļu izpildījumā – 30 cm x 2.4 m, un izvēlēties starp sešiem koka grīdas toņiem:

  • Etna Brown,
  • Etna Dark Brown,
  • Etna Light Brown,
  • Katla Natural,
  • Katla Natural Honey,
  • Katla Natural Light.  

Lamināta izturīgais virsmas slānis tiek saspiests atsevišķi un pielīmēts uz HDF plāksnes. Šī procesa rezultātā tiek iegūts dēlis ar AC6 nodilumizturības klasi un 34. pielietojuma klasi. Pateicoties ALULOC bloķēšanas sistēmai, tas spēj izturēt līdz 1200 kg uz lineāro metru. HPL tehnoloģija un HDF plāksnes nodrošina laminātam blīvumu lielāku par 950kg/m3, un kuru var uzstādīt bez izplešanās profiliem 225 m² platībā vai maksimāli 15 m garumā. Lamināts nodrošina grīdai īpaši labas akustiskās īpašības, samazinot troksni par vairāk nekā 19 dB.

Laminātu Grand Majestic ir iespēja pasūtīt mc2 apdares materiālu nodaļā, Krasta ielā 68a, Rīgā. Tālr.: (+371) 27883876 vai e-pastu: decorum@mc2.lv.

Ja Jums ir radušies jautājumi par pareizu lamināta ieklāšanu, nepieciešamajiem papildus materiāliem, vai vēlaties iegūt informāciju par citiem grīdas segumiem, aicinām iepazīties ar Reaton grīdas segumus speciālistu padomiem, informatīvi izglītojošā materiālā “Kā izvēlēties grīdas segumu?”.

                   Katla Natural 

                   Katla Natural Light 

                   Katla Natural Honey

                   Etna Brown

                   Etna Light Brown

                   Etna Dark Brown

uz augšu